چاپ این نوشته
در نشست خبری رئیس بیمارستان صدوقی اصفهان بیان شد:

رقابت خانواده های پرسنل نیروز زمینی سپاه در شش رشته ورزشی/خانواده شهید مدافع حرم، پرچم دار مسابقات امسال

بیمارستان شهید صدوقی اصفهان، از چهاردهم شهریور میزبان مسابقات فرهنگی ورزشی خانواده پاسداران نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت، نشست خبری جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر پیش از ظهر امروز در بیمارستان شهید صدوقی اصفهان برگزار شد.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی شهید صدوقی اصفهان در معرفی این جشنواره گفت: جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر امسال بیست و یکمین سال خود را تجربه می کند که استان اصفهان در این همایش میزبان پانصد نفر از خانواده های پرسنل نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ۳۰ یگان، در سراسر کشور است.

سیدرضا مرتضویان افزود: بخش فرهنگی این مسابقات شامل مسابقات قرآنی مانند حفظ سوره یاسین، حفظ قرآن و همچنین برنامه هایی مانند آشنایی با آثار باستانی اصفهان و اصفهان گردی و در کنار این ها، نمایشگاه‌های کتاب، عفاف و حجاب و نمایشگاه باورهای دینی در حوزه سلامت خواهد بود.

بیمارستان صدوقی

مرتضویان در تشریح مسابقات ورزشی این جشنواره هم خاطرنشان کرد: تیراندازی تفنگ و تپانچه ۱۰ متر، شنای کرال، شنای قورباغه‌ای، آمادگی جسمانی، والیبال و تنیس روی میز از رشته های ورزشی امسال هستند.

وی در حضور اصحاب رسانه ادامه داد: این مسابقات پس از مراسم افتتاحیه که چهاردهم شهریورماه در ورزشگاه پیروزی واقع در خیابان اقبال لاهوری برگزار خواهد شد، آغاز و تا سه روز در ورزشگاه پیروزی، استخر فجر و دانشکده تربیت معلم اصفهان ادامه خواهد داشت.

سردار مرتضویان فرهنگ سازی ورزش در خانواده های نیروهای مسلح را از مهمترین اهداف این مسابقات برشمرد و تصریح کرد: نیروی زمینی سپاه پاسداران یکی از اجزای نیروهای مسلح است و شادابی و سلامتی خانواده های نیروهای مسلح یکی از اهداف این جشنواره است.

رئیس شورای هماهنگی بهداشت، امداد و درمان نیروهای مسلح استان اصفهان همچنین گفت: همچنین در این مسابقات می توانیم افراد نخبه را شناسائی و مانند سال های گذشته به رده های بالاتر که مسابقات خانواده های کل نیروهای مسلح است و یا حتّی تیم های ملّی معرفی نمائیم.

به گفته این مقام مسئول جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر، امسال تحت عنوان یادبود شهدای مدافع حرم برگزار و خانواده یکی از شهدای مدافع حرم بیمارستان شهید صدوقی، پرچم دار این دور از مسابقات خواهد شد.

telegram

Go to TOP