چاپ این نوشته
رئیس سازمان امداد و نجات اعلام کرد:

وقوع سیل تابستانه در ۴ استان کشور/ برخورد تریلی با پراید جان ۳ مسافر را گرفت

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه وقوع سیل و آب‌گرفتگی طی ۲ روز گذشته ۴ استان مازندران، آذربایجان غربی، گیلان و گلستان را متاثر کرده است، گفت: در اثر این حادثه یک نفر در ساری جان خود را از دست داد.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت، ناصر چرخ‌ساز در ارتباط با عملیات‌های سیل و آب‌گرفتگی طی ۲ روز گذشته اظهار داشت: ۴ استان گلستان، گیلان، مازندران و آذربایجان غربی و ۱۱ شهرستان این استان‌ها همچون املش، لاهیجان، فومن، لنگرود، بندرانزلی، رامسر، ساری، گرگان، کردکوی، بندرترکمن و ارومیه متاثر از سیل و آب‌گرفتگی شده است.

وی با بیان اینکه حدود ۳ هزار نفر توسط نیروهای هلا‌ل‌احمر امدادرسانی شده‌اند گفت: یک هزار و ۲۱۲ نفر در مدارس، اماکن ورزشی و از طریق برپایی چادر اسکان اضطراری یافتند.

رئیس سازمان امداد و نجات از فوت یک نفر در منطقه داراب کلای ساری به دلیل سیل و آب‌گرفتگی خبر داد و اعلام کرد: ۳۳۱ واحد مسکونی توسط ۸۲ تیم امدادی از آب تخلیه شده و ۸۱ خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی شده است.

چرخ‌ساز با بیان اینکه هم اکنون امدادرسانی در استان گلستان ادامه دارد: گفت:‌تعداد زیادی پتو، ست شست‌وشو و کنسروجات میان حادثه‌دیدگان توزیع شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات در ارتباط با برخورد تریلی با پراید که صبح امروز در کیلومتر ۲۵ محور سنندج- دیواندره به وقوع پیوسته است خاطرنشان کرد: متاسفانه در اثر این حادثه ۳ مسافر جان خود را از دست داده و یک نفر مصدوم شد.

فارس

telegram

Go to TOP