چاپ این نوشته

اطلاعیه بسیج جامعه پزشکی اصفهان به مناسبت روز بصیرت منتشر شد

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: بسیجیان جامعه پزشکی استان اصفهان اعلان می دارد به تحرکات استکبار جهانی به عنوان بازیگردان نابودگر کرامت انسانی و انسانیت الهی و همچنین عمال و بازیچه های آن در میادین گوناگون اعم از علم، فرهنگ، سیاست، اقتصاد و امنیت توجه داشته و اجازه عرض اندام به ایشان و بازی خوردگان کوته فکرشان را نخواهد داد.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت، اطلاعیه بسیج جامعه پزشکی اصفهان به مناسبت روز بصیرت منتشر شد. متن این اطلاعیه بدین شرح است:

باسمه تعالی

خداوند را شاکریم که در وجود مردم این بوم مقدس محبت اهل بیت عصمت و طهارت زنده، پویا و جریان ساز است تا آن جا که آتش این عشق راه گشای بصیرتی فراگیر شده است که تجلی آن را در ایامی متعدد نظیر یوم الله نهم دی می توان دید.

بسیجیان جامعه پزشکی استان اصفهان از متخصصین طبی، پرستاری و پیراپزشکی تا کارشناسان و کاردانان فعال در عرصه سلامت، در جایگاه سربازان علمی- عملیاتی امام خامنه ای(مدظله العالی) ضمن محکوم کردن جریان های تزویری نفاق، فتنه گر و غرب گرای استکباری اعلان می دارد:

 

  1. به تحرکات استکبار جهانی به عنوان بازیگردان نابودگر کرامت انسانی و انسانیت الهی و همچنین عمال و بازیچه های آن در میادین گوناگون اعم از علم، فرهنگ، سیاست، اقتصاد و امنیت توجه داشته و اجازه عرض اندام به ایشان و بازی خوردگان کوته فکرشان را نخواهد داد.
  2. ضمن تبری از اندیشه های ضد اسلام ناب، نظیر جدایی دین از عرصه های اجتماعی، آزادی متوحشانه لیبرالی، پلورالیسم معرفتی و انسان محوری افراط گرایانه از جریان گفتمان انقلاب اسلامی که موجب بیداری، مقاومت، جهاد و تمدن اسلامی گردیده است تا آخرین توان حمایت کرده و در این راه از خداوند استقامت و پایمردی را خواستاریم.
  3. در این بزنگاه تاریخی از خداوند متعال مسألت داریم که ما را با نیروی تقوا و اطاعت از ولی فقیه مجهز نماید که این سلاح عامل سعادت جامعه است، همچنین از درگاهش توفیق خدمت خالصانه به مردم عزیز، نجیب، مقاوم و صبور میهنمان را خواستاریم تا در مسیر اعتلای کلمه الله به دست امّت روح الله گامی برداشته باشیم.
  4. در پایان امیدواریم تمام غیر انقلابیون(فریب خوردگان زر و زور استکبار) از خصومت، بد عهدی، شیطنت، عناد، تکبر و دروغ های دشمنان انقلاب اسلامی در طی سال های گذشته و حال، بصیرت یافته و به دامان این اندیشه زلال بازگشته و از کیان خویش دفاعی مؤمنانه به عمل آورند.

منبع: روابط عمومی سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان

telegram

Go to TOP