چاپ این نوشته

پیام تسلیت پایگاه خبری صدای سلامت به مناسبت درگذشت استاد مهدی برنجکوب

دکتر مهدی برنجکوب استاد مسلم رمزنگاری و امنیت شبکه و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان بود. خاطره او همواره در اذهان جامعه علمی کشور باقی خواهد ماند و قطعا او الگویی برای نوجوانان و جوانانی است که دل در گروی پیشرفت و تعالی کشور دارند.

فقدان استاد گرانقدر، دکتر مهدی برنجکوب برای جامعه علمی کشور به خصوص حوزه فناوری اطلاعات قطعا ضایعه ای است که هیچ گاه جبران نخواهد شد.

این رزمنده دفاع مقدس پس از سال های جنگ هم از مبارزه دست برنداشت و هم در سنگر مقدس علمی مجاهدت های فراوانی کرد و موفق شد سهم بزرگی در تأسیس انجمن علمی رمز ایران داشته باشد. وی که از سال ۹۲ به سمت معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه صنعتی اصفهان منصوب شده بود، همواره امورات فرهنگی دانشگاه را یکی از مهم‌ترین مسائل دانشگاه می دانست.

دکتر مهدی برنجکوب استاد مسلم رمزنگاری و امنیت شبکه و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان بود. خاطره او همواره در اذهان جامعه علمی کشور باقی خواهد ماند و قطعاً او الگویی برای نوجوانان و جوانانی است که دل در گروی پیشرفت و تعالی کشور دارند.

پایگاه خبری صدای سلامت این ضایعه را به جامعه علمی کشور تسلیت عرض کرده و از خداوند منان برای خانواده آن مرحوم صبر خواستار است. روحش شاد و یادش گرامی…

telegram

  1. خدایش رحمت کند، ایشان استاد بنده بودند. بسیار عالم و متواضع….

  2. با دیدن این خبر شوکه شدم…..

    هنوز هم باورم نمیشه استاد برنجکوب؟ ؟؟؟

Go to TOP