چاپ این نوشته
خبر در حال تکمیل است.../

نتایج انتخابات نظام پزشکی شهرستان های استان اصفهان اعلام شد

نتایج هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی شهرستان های استان اصفهان اعلام شد.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت، نتایج هفتمین دوره انتخایات سازمان نظام پزشکی شهرستان های استان اصفهان بدین شرح است:

* شهرستان اصفهان

منتخبین پزشکان 
نفر اول: عباسعلی جوادی با ۶۳۸ رأی

نفر دوم: کامران منتظری با ۴۴۸ رأی

نفر سوم: فرشته دانشمند با ۴۳۷ رأی

نفر چهارم: آرش قدوسی با ۳۸۱ رأی

نفر پنجم: محسن مصلحی با ۳۸۰ رأی

نفر ششم: عباسعلی نصر اصفهانی با ۳۶۷ رأی

نفر هفتم: مهدی سالک اردستانی با ۳۶۶ رأی

نفر هشتم: محمدرضا عمرانی با ۳۴۳ رأی

نفر نهم: رویا رضوی با ۳۳۹ رأی

نفر دهم: حمید صانعی با ۳۳۳ رأی

اعضای علی البدل: مجتبی رستمی جلیلیان با ۳۲۸ رأی، مازیار ستاری با ۳۱۳ رأی و سیامک شریفیان با ۳۰۷ رأی

منتخب داروساز: دکتر غلامحسین صادقیان و دکتر حسین بانک

منتخب دندان پزشکان: دکتر عباسعلی خادمی و دکتر مصطفی میرقادری

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: محسن جزائری

منتخب ماما: مهرانگیز جعفرزاده

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر محمد حسین بقایی

 

* شهرستان برخوار

منتخبین پزشکان

نفر اول: سرکار خانم دکتر ملیحه زیبنده پور

نفر دوم: جناب آقای دکتر مصطفی خراسانی

نفر سوم: جناب آقای دکتر مصطفی حق شناس

نفر چهارم: سرکار خانم دکتر رامش عیان بد

نفر پنجم: جناب آقای دکتر علیرضا شهنام

نفر ششم: جناب آقای دکتر جهانشاه جهانگیری پور

منتخب داروساز: سرکار خانم دکتر فاطمه جاودانی

منتخب دندان پزشکان: جناب آقای دکتر سعید ره افروز

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: جناب آقای یاسر میرزا علیان

منتخب ماما: سرکار خانم فائزه طغیانی

 

* شهرستان مبارکه

منتخبین پزشکان:

نفر اول: دکتر محمود ناطقی (متخصص داخلی)

نفر دوم: دکترامین صالحی (عمومی)

نفر سوم: دکتر غلامرضا بهرامی (عمومی)

نفر چهارم: دکترمحسن گلریز (عمومی)

نفر پنجم: دکترمهدی قدیری (متخصص گوش حلق و بینی)

نفر ششم: ذبیح اله حقیقی (عمومی)

منتخب داروساز: دکتر عبداله کریمیان

منتخب دندان پزشکان: خانم دکترفاطمه قائد رحمتی

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: علیرضا پاسبانی

منتخب ماما: خانم فرزانه اقاجانی

منتخب علوم آزمایشگاهی: خانم دکتر زرکوب

 

* شهرستان لنجان

منتخبین پزشکان:

نفر اول: دکتر علی شهریاری

نفر دوم: دکتر امینی

نفر سوم: دکتر نمازی

نفر چهارم: دکتر رحیمی

نفر پنجم: دکتر نعمتی

نفر ششم: دکتر عابدینی

منتخب داروساز: دکتر حکیم الهی

منتخب دندان پزشکان: دکتر مطلق

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: آقای دزفولی

منتخب ماما: خانم سلمان آباد

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر آقاجانی

 

* شهرستان نجف آباد

منتخبان پزشکان:

نفر اول: دکتر سیداسماعیل آیت با ۵۷ رأی

نفر دوم: دکتر محمد پزشکی با ۵۲ رأی

نفر سوم: دکتر جمشید مصدق با ۴۶ رأی

نفر چهارم: دکتر مصطفی موجدی با ۴۵ رأی

نفر پنجم: دکتر رسول امیرخانی با ۴۳ رأی

نفر ششم: دکتر سیدمهدی افتخاری با ۴۳ رأی

نفر هفتم: دکتر ریحانه مردانی با ۳۹ رأی

نفر هشتم: دکتر شاهپور خزائیلی با ۳۸ زأی

نفر نهم: دکتر ابوالقاسم عینی با ۳۸ زأی

نفر دهم: دکتر حمید حرّی با ۲۵ رأی

منتخبان داروساز: دکتر غلامرضا فقهی و دکتر علیرضا غیور هر کدام با ۵ رأی

منتخب دندان پزشکان: دکتر محمد طالب با ۱۸ و دکتر عبدالله رستگاری با ۱۲ رأی

منتخبان لیسانسیه های پروانه دار: فرشته سرمدی با ۷ رأی

منتخب ماما: خانم طوبی توبه ایها با ۷ رأی

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر عباس پزشکی با ۱ رأی

 

* شهرستان کاشان

منتخبین پزشکان:

نفر اول: دکتر  مژگان صحت

نفر دوم: دکتر غلامرضا خسروی

نفر سوم: دکتر علی ملک زاده

نفر چهارم: دکتر  آزاده پهلوانی

نفر پنجم: دکتر حسن سروی زاده

نفر ششم: دکتر احمد حسینی

نفر هفتم: دکتر ناصر تحقیقی

نفر هشتم:دکتر  داوود مطهری زاد

نفر نهم: دکتر احمد طالبیان

نفر دهم: دکتر مریم هلی

منتخب داروساز: دکتر عابدی – دکتر خیاط کاشانی

منتخب دندان پزشکان: دکتر علوی – دکتر ژاله خواه

منتخب لیسانسیه های پروانه دار:

منتخب ماما: افسانه همتی

منتخب علوم آزمایشگاهی: خورشیدی – قیومی

 

* شهرستان گلپایگان

منتخبین پزشکان:  دکتر  علی سجادی

منتخب داروساز: دکتر علیرضا کاظمی

منتخب دندان پزشکان: دکتر اسدالله وفایی

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: فاطمه طیباتی

منتخب ماما: زهرا جمالی

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر امین افتخاری

 

* شهرستان فلاورجان

منتخبین پزشکان: 

نفر اول: دکتر حسین ایقائی سده
نفر دوم: دکتر عبدالرسول فدائی
نفر سوم: دکتر پژمان صالحی
نفر چهارم: دکتر زمان عسگری
نفر پنجم: دکتر کوروش اقدامی
نفر ششم: دکتر رسول رزمجو چهارمحالی

منتخب داروساز: دکتر سعید پرتوآذر

منتخب دندان پزشکان: دکتر نصراله تیموری

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: رقیه رجائی پناه

منتخب ماما: منیجه خالوئی

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر فرحناز عتیقه چی

 

* شهرستان خمینی شهر

منتخبین پزشکان: 

نفر اول: دکتر سیدرسول بنی هاشمی
نفر دوم: دکتر علی تاج الدین
نفر سوم: دکتر منصور قپانی
نفر چهارم: دکتر علیرضا صفاری
نفر پنجم: دکتر ناصر رجبی
نفر ششم: دکتر مهدی حاجی باقری
نفر هفتم: دکتر احمد باقری
نفر هشتم: دکتر هما کرباسی
نفر نهم: دکتر رضا سرائیان
نفر دهم: دکتر بهرام زمانی

منتخب داروساز:

نفر اول: دکتر مصطفی کبیریان
نفر دوم: دکتر سیدمجید گلستانه

منتخب دندان پزشکان:

نفر اول: دکتر سیدمصطفی دیباجی
نفر دوم: دکتر محمد مهدی جعفری

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: پرویز احمدیان 

منتخب ماما: اشرف السادات ابطحی

منتخب علوم آزمایشگاهی: دکتر محمدحسین خانی

 

* شهرستان فریدن

منتخبین پزشکان: 

نفر اول: دکتر مهدیه آقابابایی
نفر دوم: دکتر اکبر ترکی
نفر سوم: دکتر محمد رجایی
نفر چهارم: دکتر سیف اله صالحی
نفر پنجم: دکتر بهزاد عدیلی پور
نفر ششم: دکتر حسن مقدسی
نفر هفتم: دکتر محمد باقر حاج قربان

منتخب داروساز:

دکتر رضا کیخایی افوسی

منتخب دندان پزشکان:

دکترمحمدرضا شیخی دارانی

منتخب لیسانسیه های پروانه دار: قدرت اله اصلانی

منتخب ماما: سمانه فرهادی افوسی

منتخب علوم آزمایشگاهی: –

 

تعداد آراء کسب شده در شهرستان ها هم بدین شرح است:

اصفهان: ۲۰۷۸، اردستان: ۳۳، برخوار: ۴۴، تیران: ۳۱، خمینی شهر: ۱۷۹، شاهین شهر: ۱۲۸، شهرضا: ۱۰۳، فریدن: ۴۹، فلاورجان: ۹۶، گلپایگان: ۶۷، لنجان: ۹۷، مبارکه: ۹۶، نائین: ۲۷، نجف آباد: ۱۳۸

مجموع: ۳۱۶۶

خبر در حال تکمیل است…

telegram

Go to TOP