چاپ این نوشته
در پی افزایش تعداد مصدومان حادثه غرب کشور؛

آغاز انتقال مصدومان کرمانشاهی به اصفهان/۳۰۰ تخت منتخب تروما میزبان مصدومان زلزله است

رئیس مرکز اورژانس استان گفت: تا کنون سه نفر از مصدومان این حادثه با توجه به نحوه مصدومیت خدمات تخصصی احتیاج داشتند که بدون فوت وقت به وسیله آمبولانس های مجهز به استان اصفهان اعزام شدند و بیمارستان فوق تخصصی الزهرا(س) میزبان این مصدومان بود.

به گزارش سرویس خدمات پزشکی، رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان در گفتگو با صدای سلامت گفت: پس از تشکیل ستاد هدایت در استان اصفهان در ساعات اول وقوع زلزله کرمانشاه، آمادگی بسیار خوبی در مراکز درمانی ایجاد شد.

غفور راستین افزود: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان آمادگی کامل خود را برای پذیرش مصدومان حادثه زلزله اعلام کرد و بیمارستان های ما هم در این زمینه از توان بالایی برخودار هستند و می توانند تخصصی ترین خدمات را به مصدومان ارائه کنند.

وی ادامه داد: تا کنون سه نفر از مصدومان این حادثه با توجه به نحوه مصدومیت خدمات تخصصی احتیاج داشتند که بدون فوت وقت به وسیله آمبولانس های مجهز به استان اصفهان اعزام شدند و بیمارستان فوق تخصصی الزهرا(س) میزبان این مصدومان بود.

این مسئول همچنین خاطر نشان کرد: استان های نزدیک تری به کرمانشاه وجود دارند که مصدومان به بیمارستان های آن ها اعزام می شوند؛ امّا بیمارستان های منتخب تروما در استان اصفهان با استعداد ۳۰۰ تخت آماده پذیرش هرگونه بیمار و مصدوم احتمالی هستند.

به گفته راستین هنوز اعزام با عنوان خط امداد هوایی به اصفهان عملیاتی نشده است.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP