چاپ این نوشته
در هیئت اندیشه ورز بسیج جامعه پزشکی مطرح شد؛

فضای مجازی یک منبر پر مخاطب و تأثیر گذار است

مسئول بسیج رسانه استان اصفهان: فضای مجازی امروزه یک منبر پر مخاطب و تأثیرگذار است و می توان با این منبر حرف درست و کلام خوب خودمان را به گوش هزاران نفر برسانیم.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت، رئیس هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان بعدازظهر امروز در این نشست گفت: درگذشت عضو برجسته این هیئت اندیشه ورز، دکتر محمدعلی ابوترابی فقدان بزرگی را برای جامعه علمی کشور به وجود آورد.

حسن رزمجو ادامه داد: دکتر ابوترابی در زمان دفاع مقدس رشادت های بی نظیری داشت و پس از آن هم به یاری مردم شتافت و تا اخرین لحظات زندگی اش تسکینی برای درد مردم بود.

وی با اشاره به اهمیت فضای مجازی خاطر نشان کرد: وظیفه هر فردی امروزه کار جهادی و انقلابی در فضای مجازی است و نباید گذاشت دشمن در این فضا ورود جدی و تبلیغات غیر واقعی داشته باشد.

رئیس سابق دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان ادامه داد: دشن تلاش زیاد و هزینه های هنگفتی را برای انحراف جمهوری اسلامی در فضای مجازی به خود تحمیل کرده است و ما باید بیدار و آگاه باشیم و فریب اقدامات آنان را نخوریم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اصفهان هم که میهمان ویژه این نسشت بود اشاره ای به فضای مجازی کرد و گفت: جبهه انقلاب می تواند اثرگذاری ییشتری در فضای مجازی داشته باشد و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید نهایت استفاده را از این فضا کرد.

رضا صفری افزود: وقتی نخبگان سکوت می کنند، عوام هم سردرگم می شوند و وقتی ما این فضا را رها کنیم دشمنان روی فضای مجازی چنبره می زنند و کار می کنند.

وی خاطر نشان کرد: برخی از سلبریتی های ما امروزه در فضای مجازی دست به اقدامات زشتی می زنند و انسان از بعضی این رفتارها در تعجب می مانند.

این مسئول تصریح کرد: فضای مجازی امروزه یک منبر پر مخاطب و تأثیرگذار است و می توان با این منبر حرف درست و کلام خوب خودمان را به گوش هزاران نفر برسانیم؛ اگر در فضای مجازی حضور مؤثرو انقلابی نداشته باشیم غفلت کرده ایم و حتماً در روز قیامت از ما در این رابطه هم سؤال خواهد شد.

صفری در پایان ضمن اشاره به وظایف مردم در فضای مجازی گفت: نباید در رابطه با فضای مجازی منتظر ابلاغیه بود و آتش به اختیار را با همان ضوابطی که رهبری تبیین کردند در دستور کار قرار دارد؛ چرا که امروز به تعبیر امام خامنه ای، در میدان جنگ هستیم.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP