چاپ این نوشته
از سوی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی اعلام شد؛

خدمت رسانی پائیزه اورژانس نجف آباد به سه هزار و ۴۱۶ شهروند

پائیز امسال سه هزار و ۴۱۶ مأموریت فوریت های پزشکی در شهرستان نجف آباد را به همراه داشت که در کنار آن ۴۵ مأموریت ویژه هم انجام شد.

به گزارش سرویس خدمات پزشکی، علیرضا قاسمی در گفتگو با صدای سلامت گفت: پائیز امسال سه هزار و ۴۱۶ مأموریت فوریت های پزشکی در شهرستان نجف‌ آباد را به همراه داشت که یک هزار و ۹۷۹ مورد غیر تصادفی و یک هزار و ۴۳۷ مورد تصادفی بود.

وی ادامه داد: یک هزار و ۲۵۰ بیمار و مصدوم از سوانح غیر تصادفی پس از دریافت خدمات فوریت‌ های پزشکی در بیمارستان بستری و ۳۶۲ نفر با تلاش تکنسین ‌های اورژانس پیش‌ب یمارستانی این شهرستان به صورت سرپایی در محل حادثه درمان شدند.

رئیس اداره اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان افزود: یک هزار و ۱۰۱ نفر هم از مصدومان مأموریت های تصادفی بستری و ۴۸ نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

قاسمی خاطر نشان کرد: بیشترین موارد مأموریت های غیر تصادفی در نجف آباد با ۳۰۴ مورد مربوط به بیماران قلبی و پس از آن، ۱۲۸ تنفسی و ۱۶ مسمومیت ناشی از استنشاق گاز CO بود.

این مسئول با بیان این که شهرستان نجف ‌آباد در سه ماهه سوم امسال، ۴۵ حادثه ویژه اورژانسی را شاهد بود، تصریح کرد: تکنسین‌ های اورژانس پیش‌ بیمارستانی این شهرستان در هفت مأموریت احیای موفق شرکت داشتند و همچنین ۴۰۶ نفر از گروه‌ های هدف شهرستان نجف ‌آباد تحت آموزش ‌های رایگان طرح بهای فوریت ‌های پزشکی (بسیج همگانی احیاء) قرار گرفتند.

رئیس اداره اورژانس پیش ‌بیمارستانی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان، جمعیت شهرستان نجف ‌آباد را بیش از ۳۰۰ هزار نفر دانست و گفت: فوریت ‌های پزشکی این شهرستان با برخورداری از یک اتاق فرمان ۱۱۵، ۸ پایگاه اورژانس پیش ‌بیمارستانی و ۴۸ نفر نیرو به صورت شبانه‌ روزی در حال ارائه خدمات به مصدومان حوادث و بیماران اورژانسی است.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP