صدای سلامت

راه اندازی خیریه دارویی حکیم شافعی در تمام داروخانه های استان اصفهان

کدخبر: 20059
بهمن ۲۱, ۱۳۹۶ در ساعت ۶:۰۰ ب.ظ

به گزارش سرویس مراقبت، غلامحسین صادقیان در گفتگو با صدای سلامت گفت: داروهای استان اصفهان داروها از منابع معتبر تهیه می شود تا دارویی که به دست مردم می رسد مشکلی نداشته باشد و در حال حاضر حود ۷۵۰ داروخانه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی در استان وجود دارد که در شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر بخش خصوصی به خوبی کار می کند.

وی افزود: مطالبات داروخانه ها توسط سازمان های بیمه گر به خوبی پرداخت نمی شود و در این رابطه وقفه های زیادی به وجود می آید که در همین رابطه سازمان تأمین اجتماعی هفت ماه و بیمه سلامت شش ماه است که مطالبات داروخانه ها را پرداخت نکرده اند.

رئیس انجمن دروسازان استان اصفهان خاطر نشان کرد: جامعه داروسازی در حوادث و بحران های مختلف پیش قدم بود که اخیراً این اتفاق را در زلزله کرمانشاه دیدیم و فراخوان خوبی انجام و داروهای زیادی به همراه کانکس های با کیفیت به کرمانشاه ارسال شد.

این فعال داروسازی همچنین خبر داد: بسیاری از داروخانه های استان با هماهنگی های انجام شده از افراد نیازمند وجهی دریافت نمی کنند و این دسته از داروهای مردم نیازمند تأمین می شود که برای تکمیل این کار، به زودی خیریه دارویی حکیم شافعی راه اندازی خواهد شد که در این رابطه مجوزهای لازم هم اخذ شده است.

انتهای پیام/