چاپ این نوشته
عصر امروز؛

مهرعلیزاده از آیت الله مستجابی عیادت کرد

محسن مهرعلیزاده، استاندار اصفهان با حضور در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی الزهرا(س) از حضرت آیت الله مستجابی عیادت کرد.

به نقل از سرویس اخبار صدای سلامت؛ استاندار اصفهان عصر امروز برای عیادت از حضرت آیت الله مستجابی به بیمارستان تخصصی الزهرا(س) اصفهان رفت.

مهرعلیزاده در این دیدار گفت: روحیه تلاش و کار در استان اصفهان وجود دارد و تلاش می کنیم برای افزایش این روحیه شرایط بهتری را برای مردم فراهم کنیم.

حضرت آیت الله مستجابی هم خطاب به استاندار بیان کرد: با شناخت کاملی که از شما دارم، خوشحالم که شخصیتی چون شما استاندار این استان هستید و به یاد داشته باشید مدیریت استان باید در توسعه استان و احیای زاینده رود تلاش کند.

استاندار اصفهان پس از کسب اطلاع از وضعیت بیماری و روند رسیدگی به ایشان، در جلسه ای که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان تشکیل داد خاطر نشان کرد: ظرفیت های استان اصفهان در این بخش فراوان است و خوشحال هستم که سرمایه گذاران از این ظرفیت ها استقبال می کنند و در این راه باید در جهت ورود بخش خصوصی تلاش بیشتری شود.

وی با بیان این که در استان اصفهان توسعه توریسم سلامت اهمیت دارد، افزود: باید ساز و کار ورود بخش خصوصی در بهداشت و درمان فراهم گردد تا بتوان در صنعت گردشگری سلامت گام های مؤثری برداشته شود.

مهرعلیزاده در پایان استفاده از ظرفیت خیریه های درمانی را مهم دانست و تصریح کرد: وجود ۸۰۰ خیریه تخصصی در استان اصفهان ظرفیت بالایی است که باید از این ظرفیت در جهت توسعه بخش های مختلف بهداشت، درمان و تجهیز بیمارستان های استان استفاده شود.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP