چاپ این نوشته
معاون اجتماعی بهزیستی استان اصفهان اعلام کرد؛

آخرین اخبار از کودک پیدا شده در خمینی شهر/سالانه ۵۰ کودک سر راهی در اصفهان شناسایی می شود

معاون اجتماعی بهزیستی استان اصفهان گفت: دادستانی دستور داده است که این دختر پس از مرخص شدن از بیمارستان به بهزیستی تحویل داده شود تا از سوی مددکاران، هویت این فرد شناسایی شود.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت؛ مجتبی ناجی در تشریح آخرین وضعیت کودکی که چندی پیش در خمینی شهر پیدا شد بیان کرد: این کودک در ۱۲ بهمن ماه از سوی شهروندان خمینی شهری به بیمارستان اشرفی اصفهانی این شهر منتثل شد و وقتی مددکاران اورژانس اجتماعی به سراغ این کودک آمدند، بیان کرد که با برادر و زن برادرش زندگی می کرده و از سوی برادرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت است.

وی ادامه داد: کودکی که نام خود را زهرا اعلام کرد، از نظر ما هنوز هویت مشخصی ندارد و با توجه به فشارهای روانی که تحمل کرده، به کسی اعتماد ندارد و از طرفی هم شهرستان محل سکونت این دختر مشخص نیست.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی استان اصفهان همچنین گفت: دادستانی دستور داده است که این دختر پس از مرخص شدن از بیمارستان به بهزیستی تحویل داده شود تا از سوی مددکاران، هویت این فرد شناسایی شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: شش ماه گذشته، هفت کودک به خانواده های منتظر فرزند خواندگی در استان تحویل دادیم، ولی این دسته از افراد تمایلی به تحویل کودکان بالای دو سال ندارند.

به گفته ناجی سالانه ۵۰ کودک سر راهی در استان اصفهان شناسایی و تحویل بهزیستی می شود.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP