چاپ این نوشته
با انتشار اطلاعیه ای صورت گرفت؛

تقدیر دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از رسانه ها/حوادث چهارشنبه سوری ۵۰ درصد کاهش یافت

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با انتشار اطلاعیه ای از تلاش رسانه ها برای کاهش چشمگیر حوادث چهارشنبه آخر سال در اصفهان تقدیر کرد.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت؛ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمان استان اصفهان دقایقی پیش با انتشار اطلاعیه ای از زحمت و تلاش های رسانه ها و فعالان اجتماعی استان اصفهان که کاهش چشمگیر حوادث چهارشنبه آخر سال را در پی داشت، تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: سلامت به مثابه یک حق و ترویج زندگی سالم به عنوان یک مسئولیت اجتماعی سترگ به شمار می آید و تحقق آن بی تردید بدون مشارکت اجتماعی و مسئولیت پذیری یکایک افراد جامعه و آگاه سازی عمومی میسر نخواهد شد.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تآکید کرد است در آستانه سال نو، فرهنگ سازی و ارتقای مشارکت های مردمی، تلاش فعالان اجتماعی و اطلاع رسانی به هنگام اصحاب رسانه استان اصفهان توانسته است به خوبی و به روشنی تجربه کاهش بیش از ۵۰ درصدی مصدومان و حوادث چهارشنبه آخر سال را در پی داشته باشد که جای تقدیر و پاسداشت دارد.

در بخشی از این اطلاعیه هم آمده است: که انتظار می رود همه شهروندان و هم استانی های عزیز به عنوان پلیس و حافظ سلامت خود و عزیزانشان، با آگاه سازی عمومی و مراقبت از خود و دیگران و همچنین رعایت مقررات و نکات ایمنی، نوروزی خوش را با کاهش چشم گیر سوانح و حوادث ترافیکی رقم بزنند و این ایام برای همه هم استانی های گرامی و میهمانان نوروزی استان اصفهان آکنده از بهروزی و سلامت و سرور باشد.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP