چاپ این نوشته
مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

پنج هزار و ۷۳۱ مأموریت حاصل تلاش ۱۰ روزه اورژانس/ بیش از ۱۲ هزار بازرسی بهداشتی در اصفهان صورت گرفت

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: مرکز حوادث و فوریت های پزشکی هم در طول این مدت، پنج هزار و ۷۳۱ مورد مأموریت انجام داده چهار هزار و ۷۹ مورد از این آمار مربوط به حوزه مأموریت های غیر ترافیکی بود.

به گزارش سرویس خدمات پزشکی؛ کیانوش جهانپور در گفتگو با خبرنگار صدای سلامت بیان کرد: ستاد هدایت و پایش مراقبت های پزشکی که در طول مدت شبانه روز با اشراف بر وضعیت کلیه مراکز درمانی به طور برخط، از آغاز طرح ستاد نوروزی تا روز گذشته پنج هزار و ۹۹۰ تماس هماهنگی برای ارائه بهتر و سریع تر خدمات به بیماران انجام داده است.

کیانوش جهانپور ادامه داد: همچنین ۱۵۸ خدمت دیالیز، ۸۷۴ خدمت ویژه بیماران اورژانسی و ۶۷۳ مورد هم پیگیری مادر پر خطر از سوی ستاد هدایت و پایش مراقبت های پزشکی استان اصفهان انجام شده است.

وی افزود: معاونت غذا و داروی استان اصفهان هم ۱۱۳ بازرسی میدانی مرتبط با حوزه های مختلف غذا و دارو انجام داده کنار آن یک هزار و ۴۵۲ مورد پاسخ گویی علمی هم صورت گرفته است.

مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان اصفهان همچنین در تشریح مأموریت معاونت بهداشت استان در بازه زمانی ۱۰ روزه نخست ستاد نوروزی خاطر نشان کرد: ۱۲ هزار و ۲۳۹ مورد بازرسی میدانی ویژه بهداشتی به همراه یک هزار و ۴۸۸ مورد نمونه برداری و ۴۲۵ مورد هم مداخلات نظارتی و پلمپ از جمله عملکرد این معاونت است.

به گفته جهانپور ۱۲ هزار و ۱۴۱ مورد ترخیص زیر شش ساعت در بیمارستان ها انجام شده است که چهار هزار و ۸۲۳ مورد بستری و یک هزار و ۵۷۴ نفر برای تخت های ویژه پذیرش شدند.

وی تصریح کرد: مرکز حوادث و فوریت های پزشکی هم در طول این مدت، پنج هزار و ۷۳۱ مورد مأموریت انجام داده چهار هزار و ۷۹ مورد از این آمار مربوط به حوزه مأموریت های غیر ترافیکی بود.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایان گفت: یک هزار و ۶۵۲ مورد از مأموریت های اورژانس استان ترافیکی بودند که متأسفانه ۱۷ مورد فوتی در این رابطه در استان اصفهان به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP