چاپ این نوشته
معاون امداد و نجات هلال احمر اصفهان خبر داد؛

امدادرسانی هلال احمر اصفهان به ۵۸۲ حادثه دیده/۱۲ مورد عملیات رهاسازی انجام شد

معاون امداد و نجات هلال احمر اصفهان گفت: نیروهای امدادی هلال احمر از ۲۵ اسفندماه تا کنون به ۵۸۲ نفر در ۱۵۷ حادثه امدادرسانی کرده اند.

به گزارش سرویس خدمات پزشکی؛ داریوش کریمی در گفتگو با صدای سلامت بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان اصفهان مانند سال های گذشته در ایام نوروز با استفاده از تمامی توان خود در پایگاه های جاده ای به ارائه خدمات امدادی به مسافران پرداخته است.

وی ادامه داد: نیروهای امدادی هلال احمر از ۲۵ اسفندماه تا کنون به ۵۸۲ نفر در ۱۵۷ حادثه امدادرسانی کرده اند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در تشریح امدادرسانی ها گفت: امدادرسانی ها شامل ۶۴ حادثه جاده ای، ۱۹ حادثه شهری، ۶۸ خدمت حضوری، چهار حادثه کوهستانی، و دو حادثه برف و کولاک بودند که به تمامی این حوادث در کمترین زمان ممکن رسیدگی شد.

کریمی ضمن اشاره به اسکان ۲۶۳ مسافر در پایگاه های امداد و نجات استان خاطر نشان کرد: ۵۱۴ نیروی در قالب ۱۷۷ گروه عملیاتی در مأموریت های امدادی در این ایام به کار گرفته شده اند.

به گفته وی ۱۲ مورد عملیات رهاسازی هم در استان انجام شده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از گفتگوی خود گفت: ۴۲ پایگاه امداد و نجات شامل یک پایگاه کوهستانی، یک پایگاه ساحلی و ۴۰ پایگاه جاده ای به همراه هفت تیم واکنش سریع آماده اعزام به تمامی مأموریت های امدادی هستند.

معاون امداد و نجات هلال احمر ادامه داد: یک هزار و ۳۰۰ نیروی آموزش دیده در طرح نوروزی هلال احمر مشارکت دارند نه تنها در صورت بروز حوادث جاده ای وارد عمل می شوند، بلکه تمامی حوادث و بلایا را پوشش می دهند.

کریمی از تمامی مسافران خواست ضمن رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و توصیه های پلیس، از اطلاعات آب و هوایی و جاده ای مقصد و مسیر مطلع باشند و نواقص احتمالی خودرو خود را به طور کامل رفع نمایند تا سفر ایمنی را تجربه کنند.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP