چاپ این نوشته
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد؛

کشف بیش از یک تن مواد غذایی غیر بهداشتی در کاشان/خاطیان به دادگاه معرفی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: یک تن مواد غذایی غیر بهداشتی شامل برنج، آجیل کپک زده، مرغ و گوشت فاسد، شیرینی های آلوده و عرقی جات غیر مجاز به همت کارشناسان بهداشتی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کاشان و آران و بیدگل کشف و جمع آوری شد.

به گزارش سرویس اخبار؛ علیرضا مروجی در گفتگو با صدای سلامت گفت: نظارت ها و بازرسی های ویژه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ایام نوروز با قوت بیشتری ادامه پیدا کرده و در جهت حفظ بیشتر سلامت مردم از کوچک ترین تخلفات بهداشتی هم اغماض نخواهد شد.

وی ادامه داد: بازرسی های ویژه از نخستین روز ستاد نوروزی آغاز و تا کنون دو هزار و ۸۰۰ بازرسی بهداشتی از سوی کارشناسان مرکز بهداشت کاشان انجام شده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان در تشریح نتایج بازرسی های بهداشتی در ایام نوروز خاطر نشان کرد: چهار مورد تعطیلی و معرفی شش نفر به دادگاه در روند بازرسی ها صورت گرفت.

مروجی در ادامه تصریح کرد: همچنین یک تن مواد غذایی غیر بهداشتی شامل برنج، آجیل کپک زده، مرغ و گوشت فاسد، شیرینی های آلوده و عرقی جات غیر مجاز به همت کارشناسان بهداشتی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته در کاشان و آران و بیدگل کشف و جمع آوری شد.

وی با بیان این که در این مدت ۱۷۰ بازرسی بین جاده ای از سوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان انجام شده است، گفت: کالاهای بهداشتی داری آرم استاندارد، آدرس مرکز توزیع، تاریخ مصرف مشخص، بسته بندی کامل، رنگ و تازگی، کیفیت مناسب و سایر ویژگی ها است که شهروندان باید در لحظه خرید کالاها و در جهت تأمین سلامتی خانواده خود به این نکات مهم بهداشتی توجه کنند.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP