چاپ این نوشته
به همت پلیس آگاهی؛

کشف ۱۰ کامیون برنج قاچاق در اصفهان

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: وقتی که مأموران دیدند مدارک با محموله ها تطابق ندارد پیگیری و بررسی بیشتری انجام دادند و متوجه شدند که تمامی برنج های ۱۰ کامیون قاچاق است.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت؛ سردار مهدی معصوم بیگی در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: مأموران پلیس آگاهی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید شرافت روز گذشته به ۱۰ دستگاه کامیون که به طور همزمان وارد ایستگاه شدند مشکوک و برای بررسی وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: مأموران کار را برای بررسی مدارک و محوله کامیون ها شروع کردند و متوجه شدند که بار این کامیون ها برنج خارجی است که از جنوب وارد و به مقصد تهران در حال حرکت بودند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همچنین افزود: وقتی که مأموران دیدند مدارک با محموله ها تطابق ندارد پیگیری و بررسی بیشتری انجام دادند و متوجه شدند که تمامی برنج های ۱۰ کامیون با وزن ۲۳۲ تن و ارزش ۱۵ میلیارد ریال قاچاق بوده و رانندگان این کامیون ها هم دستگیر شدند تا کار برای ادامه مراحل قضائی پیگیری شود.

سردار معصوم بیگی تصریح کرد: قاچاق کالا زمینه رکود اقتصادی و تورم در کشور را فراهم می کند که نیروی انتظامی با مفسدان اقتصادی و برهم زنندگان نظم اقتصادی جامعه برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.

 انتهای پیام/

telegram

Go to TOP