چاپ این نوشته
مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار خبر داد؛

کارگاه شیرینی پزی غیر بهداشتی در برخوار تعطیل شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار گفت: بازرسان بهداشتی در روند بازرسی‌ها به یک کارگاه غیر مجاز و غیر بهداشتی تولید شیرینی در شهر دستگرد برخوار برخورد کردند که پس از بررسی‌های صورت گرفته، این مرکز تعطیل شد.

به گزارش سرویس اخبار؛ شهرام حاجیان در گفتگو با صدای سلامت بیان کرد: بازرسی‌های ستاد نوروزی در شهرستان برخوار با قوت آغاز شده و هر روز این کار از سوی کارشناسان و بازرسان بهداشتی تا پایان طرح ستاد نوروزی ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: بازرسان بهداشتی در روند بازرسی‌ها به یک کارگاه غیر مجاز و غیر بهداشتی تولید شیرینی در شهر دستگرد برخوار برخورد کردند که پس از بررسی‌های صورت گرفته، این مرکز تعطیل شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان برخوار همچنین در تشریح وضعیت این کارگاه افزود: بازرسی‌ها از این واحد نشان داد شیرینی ها در شرایط غیر بهداشتی نگهداری و تولید ‌می‌شدندکه ۵۰ کیلوگرم از این شیرینی‌ها هم کشف و جمع آوری شد.

حاجیان گفت: متصدی این واحد صنفی به منظور پیگیری‌های بعدی به مراجع قضائی معرفی شد.

متولی بهداشت و درمان شهرستان برخوار در پایان خاطر نشان کرد: بازرسان بهداشتی در ایام نوروز و سایر روزهای سال در برخورد با موارد غیر بهداشتی که سلامت مردم را به خطر می اندازد از هیچ گونه اقدامی کوتاهی نخواهند کرد و اجازه تولیدات غیر بهداشتی را به هیچ واحد صنفی نخواهیم داد.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP