چاپ این نوشته
از سوی مدیرعامل سازمان آتش نشانی کاشان مطرح شد؛

فعالیت ۲۵ دستگاه خودروی آتش نشانی کاشان در ایام نوروز/حضور آتش نشانان در محل حادثه پس از ۴ دقیقه و ۴۸ ثانیه

مدیرعامل سازمان آتش نشانی کاشان گفت: میانگین زمان رسیدن مأموران آتش نشانی به محل در مواجهه با آتش سوزی چهار دقیقه و ۱۳ ثانیه و میانگین مدت زمان رسیدن به محل حادثه چهار دقیقه و ۴۸ ثانیه است.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت؛ مسعود چایچی در رابطه با خدمات آتش نشانی کاشان در ایام نوروز بیان کرد: سازمان آتش نشانی فعالیت خود را در ایام نوروز گسترش داد و پنج ایستگاه با ۱۲ خودروی سنگین و ۱۳ خودروی سبک در صورت بروز حادثه خدمت رسانی می کنند.

وی ادامه داد: کارشناسان آتش نشانی از محل‌های اسکان مسافران نوروزی برای بررسی نکته‌های ایمنی و ارائه موارد مربوط به پیشگیری از بروز حادثه‌های احتمالی بازدید مستمر دارند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان خاطر نشان کرد: اکیپ شبانه روزی خودرویی هم با استقرار شش دستگاه و همچنین اکیپ موتوری به ظرفیت روزانه چهار دستگاه به طور دائمی در محل پارکینگ‌های خودرویی اطراف باغ فین، خانه‌های تاریخی و اماکن اسکان مسافران نوروزی، پارک‌ها، مدرسه‌ها، حسینه‌ها برای واکنش مناسب برابر حادثه‌های احتمالی در دستور کار است.

چایچی افزود: مأموران عملیاتی آتش نشانی کاشان از ابتدای سال جاری ۲۶ نفر را در جریان حادثه‌ها نجات دادند که بیشتر آن‌ها مسافران نوروزی بودند.

وی تصریح کرد: ۱۶ آتش سوزی و ۲۹ مورد حادثه در شهرستان کاشان از ابتدای سال ۱۳۹۷ اتفاق افتاده که میانگین زمان رسیدن مأموران آتش نشانی به محل در مواجهه با آتش سوزی چهار دقیقه و ۱۳ ثانیه و میانگین مدت زمان رسیدن به محل حادثه چهار دقیقه و ۴۸ ثانیه است.

چایچی ادامه داد: توزیع دفترچه‌های نکته‌های ایمنی، نظارت بر وضعیت ایمنی کمپ‌های مسافران نوروزی و آموزش نکات ایمنی با هدف پیشگیری و کنترل حادثه‌ها و سانحه‌ها با مشارکت شهروندان از دیگر برنامه‌های آتش نشانی در نوروز است.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP