چاپ این نوشته
از سوی سرپرست اورژانس آران و بیدگل اعلام شد:

۶۴ نفر مصدوم و یک فوتی در ایام نوروز/ زمان حضور اورژانس آران و بیدگل پائین تر از میانگین کشوری است

سرپرست اورژانس آران و بیدگل گفت: ۵۱ نفر در تصادف های درون شهری و ۱۳ نفر در جاده های این شهرستان آسیب دیده که بلافاصله با حضور پرسنل اورژانس، به بیمارستان اعزام شدند و یک کودک هم در اثر تصادف درون شهری در بیمارستان جان باخت.

به گزارش خدمات پزشکی صدای سلامت؛ علیرضا راحتی بیان کرد: در شهرستان آران و بیدگل دو پایگاه اورژانس شهری و سه پایگاه اورژانس جاده ای به طور شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مسافران هستند.

سرپرست مرکز حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان آران و بیدگل ادامه داد: اورژانس این منطقه در ایام تعطیلات نوروزی تا روز گذشته به ۵۶ تصادف شامل ۴۸ تصادف شهری و هشت تصادف جاده ای امداد رسانی کرده است.

وی در تشریح امداد رسانی در تصادفات هم گفت: وی با اشاره درمان سرپایی سه نفر از آسیب دیدگان افزود: ۵۱ نفر در تصادف های درون شهری و ۱۳ نفر در جاده های این شهرستان آسیب دیده که بلافاصله با حضور پرسنل اورژانس، به بیمارستان اعزام شدند و یک کودک هم در اثر تصادف درون شهری در بیمارستان جان باخت.

راحتی همچنین خاطر نشان کرد: ۱۵۶ مورد مأموریت غیر تصادفی در نوروز از سوی کارشناسان فوریت‌های پزشکی انجام شده که ۱۵ مورد بیمار قلبی، ۱۸ بیمار تنفسی، یک نفر سکته مغزی و ۱۲۲ نفر با سایر بیماری های اورژانسی به بیمارستان منتقل شدند.

سرپرست اورژانس آران و بیدگل در ادامه تصریح کرد: میانگین کشوری زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه های شهری و جاده ای به ترتیب هشت و ۱۴ دقیقه است که این میزان در آران و بیدگل به ترتیب با میانگین های شش دقیقه و ۴۰ ثانیه و هفت دقیقه به ثبت رسیده است.

شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از ۱۰۳ هزار نفر در فاصله شش کیلومتری کاشان و ۲۱۵ کیلومتری شمال اصفهان واقع شده است.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP