چاپ این نوشته

دستگاه های دولتی برای فرهنگ سازی بودجه مناسبی ندارند

دبیر اجرایی هفته سلامت استان اصفهان گفت: فرهنگ سازی در محیط های رسانه ای هزینه بردار است، اما دستگاه های دولتی در این زمینه بودجه بسیار پایینی دارند؛ ولی می بینیم که نهادهای خصوصی با بودجه های هنگفت گاهی اوقات در رسانه ها‌‌ بر خلاف سیاست های ما حرکت می کنند.

به گزارش سرویس اخبار صدای سلامت؛ نشست ستاد اجرایی هفته سلامت دقایقی پیش در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با حضور کارشناسان معاونت ها و بخش های مختلف سیستم بهداشت و درمان برگزار شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این نشست گفت: تبلیغات مفید از سوی دانشگاه علوم پزشکی و مراکز تحت پوشش در عرصه سلامت می تواند نقش خوبی در بدنه جامعه داشته باشد.

کیانوش جهانپور ادامه داد: فرهنگ سازی در محیط های رسانه ای هزینه بردار است، اما دستگاه های دولتی در این زمینه بودجه بسیار پایینی دارند؛ ولی می بینیم که نهادهای خصوصی با بودجه های هنگفت گاهی اوقات در رسانه ها‌‌ بر خلاف سیاست های ما حرکت می کنند.

دبیر اجرایی ستاد هفته سلامت استان اصفهان در تشریح چگونگی پراکندگی اقدامات در سطح استان خاطر نشان کرد: فرهنگ سازی ها و اقدامات می بایست به نحو مناسب در تمامی شهرستان ها انجام شود و در مرکز استان یا نقطه های خاص معطوف نشود.

تشویق بیشتر مردم به سمت پرونده الکترونیک سلامت، زنگ سلامت مدارس‌، آشنا کردن مردم با حقوق خود در نظام سلامت، برگزاری غرفه های بهداشت و سلامت و استفاده از ظرفیت رسانه ها  از جمله پیشنهادات کارشناسان مراکز بهداشتی و درمانی برای هفته سلامت استان اصفهان بود.

انتهای پیام/

telegram

Go to TOP