چاپ این نوشته
با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان؛

افتتاح کلینیک دندانپزشکی بیمارستان شهید مطهری

کلینیک دندانپزشکی بیمارستان شهید مطهری با حضور مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افتتاح شد.

به گزارش سلامت نا، همایش افتتاح و بهره برداری از کلینیک دندانپزشکی و توسعه محیطی کلینیک های تخصصی بیمارستان شهید مطهری فولادشهر با حضور مدیرعامل شرکت ذوب آهن برگزار شد.

احمد صادقی در ابتدای این همایش با تبریک ولادت حضرت زینب کبری(س) و گرامی داشت روز پرستار این روز را به جامعه بهداشتی درمانی و پرستاران بیمارستان شهید مطهری تبریک گفت و افزود: پرستاری بسیار کار ارزشمندی است و از شغل های حسنه محسوب می شود.

وی ادامه داد: این شغل ارزشمند ک از جایگاه اجتماعی خوبی هم دارد در واقع عبادت است و خوشا به حال پرستاران که همیشه مشغول عبادت هستند.

مدیرعامل شرکت ذوب آهن تصریح کرد: از فعالیت های انجام شده در این بیمارستان که در راستای توسعه و گسترش محیطی است قدردانی می کنم و همزمانی افتتاح کلینیک دندانپزشکی این بیمارستان با ایام روز پرستار را به فال نیک می گیرم.

صادقی خاطر نشان کرد:  بیمارستان شهید مطهری علاوه بر خدمت رسانی به مردم منطقه و مراجعه کنندگان، باعث می شود تا نام ذوب آهن بیشتر در سطح استان و کشور بدرخشد.

رئیس بیمارستان شهید مطهریِ ذوب آهن اصفهان در ادامه این همایش ضمن تبریک روز پرستار به پرستاران و قدردانی از مدیرعامل ذوب آهن گفت: طرح توسعه محیطی کلینیک های تخصصی و همچنین کلینیک دندانپزشکی که بسیار مجهز است، در بخشی از ساختمان این بیمارستان با مساختی بالغ بر ۱۷۰۰ مترمربع و به صورت دو طبقه احداث شده است.

وی در تشریح جزئیات این توسعه ها افزود: این کلینیک ها و همچنین کلینیک دندانپزشکی از ورودی مستقلی برخوردار است که این کار به علت رضایت بیماران و سهولت در رفت و آمد انجام شده است.

کریمی طرح نوبت دهی به بیماران را بسیار مثبت ارزیابی کرده و خاطرنشان کرد: اجرای این طرح از ترافیک روان در بیمارستان جلوگیری کرده و یکی از برکات این طرح سهولت رفت و آمد و کناز زدن ازدحام بیجا در بیمارستان بخصوص کلینیک های تخصصی بود.

دکتر کریمی ادامه داد: بیمارستان شهید مطهری ذوا آهن اصفهان از بیمارستان های خوب استان تلقی می شود چرا که در ارزیابی های علمی صورت گرفته که بر اسا مدل اعتبار بخشی انجام کرفت، به همت کادر درمانی و اداری توانستیم رتبه اول و در مجموع رتبه دوم استانی را کسب کنیم

کریمی با اشاره به موفقیت این بیمارستان در ارزشیابی سالیانه بیمارستان های استان اصفهان نیز، گفت: بیمارستان شهید مطهری در این ارزیابی بر اساس مدل اعتبار بخشی موفق به کسب رتبه اول شد و در مجموع نمرات در بین بیمارستان های استان اصفهان رتبه دوم را بدست آورد.

گفتنی است در پایان این همایش از پرستاران نمونه و بازنشستگان این بیمارستان تجلیل شد.

telegram

Go to TOP