چاپ این نوشته
سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال‌ احمر:

نجات ۲۰۰ مسافر از مرگ حتمی/ برخورد ۳ خودرو ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ مسافر طی ۲۴ ساعت گذشته با اقدامات نیروهای امدادی از مرگ حتمی نجات یافته‌اند، گفت: بیش از ۱۳۰۰ مسافر روز گذشته در حوادث مصدوم شدند.

به گزارش سلامت نا، سیدمصطفی مرتضوی در رابطه با عملیات‌های امداد و نجات انجام گرفته طی روز گذشته اظهار داشت: بیش از ۱۸۰۰ نفر توسط نیروهای هلال‌احمر امدادرسانی شده و ۲۰۰ نفر از مرگ حتمی نجات یافته‌اند.

وی با اشاره به عملیات رهاسازی ۲۲ خودرو گفت: بیش از ۱۳۰۰ مسافر روز گذشته در حوادث مصدوم شده که ۱۱۰۰ نفر آنها به صورت سرپایی مداوا و بیش از ۱۵۰ نفر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات از اسکان اضطراری بیش از هزار مسافر خبر داد و گفت: نیروهای هلال‌احمر تا پایان تعطیلات نوروز در آماده‌باش کامل به سر می‌برند و همه اقدامات لازم را جهت کمک به هموطنان انجام خواهند داد.

وی به مهمترین حوادث جاده‌ای اشاره کرد و گفت: برخورد دو دستگاه سواری با یکدیگر ساعت ۱۹:۳۵ روز گذشته در محور منجیل به گیلوان در مسیر گیلان – رودبار ۸ مصدوم بر جای گذاشت که ۴ نفر آنها به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل شدند.

مرتضوی ادامه داد: تصادف سواری ۲۰۶ با پژو Roa در خراسان شمالی بین دو راهی باش‌کلاته و دو راهی اسپاخو ۷ مصدوم بر جای گذاشت که ۳ نفر آنها راهی بیمارستان شدند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات در پایان به حادثه جاده‌ای در اتوبان ساوه – تهران اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: برخورد ۳ دستگاه سواری در ساعت ۱۸:۱۰ روز گذشته ۱۰ مصدوم بر جای گذاشت که ۴ نفر از آنها توسط نیروهای هلال‌احمر به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل و سایر مجروحان به صورت سرپایی مداوا شدند.

منبع: فارس

telegram

Go to TOP