چاپ این نوشته
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان مطرح کرد:

اهتمام بسیج جامعه پزشکی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان : بسیج جامعه پزشکی آمادگی دارد تا به دستگاه های دخیل در امر سلامت کمک کند تا هر چه سریعتر و بهتر اقتصاد مقاومتی در جامعه ظهور و بروز کند.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان در گفتگو با سلامت نا ضمن تبریک سال جدید گفت: امسال هم طبق سنوات گذشته با هوشمندی و تدبیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب نامگذاری از سوی ایشان صورت گرفت و اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل را برای امسال برگزیدند.

محسن حجتی افزود: همیشه نامگذاری های رهبری با حکمت و تدبیری مثال زدنی است که حقیقتاً نقشه راهی برای مسئولین و مردم است.

وی خاطرنشان کرد: مدت هاست که حضرت آقا به اقتصاد مقاومتی اشاره و تأکید دارند و نامگذاری امسال هم به این نام نمایانگر این است که راه علاج مشکلات اقتصادی و رشد اقتصادی کشور در گرو اجرای صحیح و عمل کردن به اقتصاد مقاومتی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه مقام معطم رهبری برای بحث اقتصاد مقاومتی به همه دستگاه ها تأکید دارند، ابراز داشت: حوزه سلامت می تواند یکی از بهترین حوزه های بروز و ظهور اقتصاد مقاومتی باشد و بسیاری از مشکلات این حوزه می تواند با اقتصاد مقاومتی مرتفع گردد.

حجتی همچنین گفت: اقتصاد مقاومتی می تواند برای بهداشت و درمانِ کشور، برکات فراوانی برای قسمت هایی مثل تجهیزات پزشکی داشته باشد که البته یادآور می شوم در سال ۹۱ کمیته اقتصاد مقاومتی توسط سازمان بسیج جامعه پزشکی راه اندازی گردید و و در حوزه های مختلف هم فعال است.

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: در اقتصاد مقاومتی منظور این نیست که دور خودمان حصار بکشیم بلکه باید فشارها را تبدیل به فرصت کنیم که این رشد اقتصادی بدست آمده، اقتصاد مقاومتی نام خواهد داشت .

محسن حجتی با اشاره به اینکه ظرفیت بسیج مربوط به حزب یا جناح خاصی نیست تأکید کرد: بسیج جامعه پزشکی آمادگی دارد تا به دستگاه های دخیل در امر سلامت کمک کند تا هر چه سریعتر و بهتر اقتصاد مقاومتی در جامعه ظهور و بروز کند و بسیج جامعه پزشکی هم در این راه تمام توان و همّت خود را به کار می گیرد.

telegram

Go to TOP