چاپ این نوشته
معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان:

ثبت ۱۸۰ مورد حادثه و ۷۰۱ مورد آسیب دیده تا اکنون/ سامانه ۱۱۲ آماده دریافت گزارشات حوادث

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان: تا این لحظه تعداد ۱۸۰ مورد حادثه توسط همکاران ما ثبت شده است که نتیجه این حوادث ۷۰۱ مورد آسیب دیده بود.

معاون امداد و نجات هلال احمر استان اصفهان در گفتگو با سلامت نا در تشریح طرح ملّی امداد و نجات نوروزی ۱۳۹۵ هلال احمر گفت: همانگونه که اطلاع رسانی شده است این طرح از ۲۵ اسفندماه شروع شده و تا روز ۱۵ فروردین ادامه دارد.

داریوش کریمی پیرامون حوادث جاده ای و ترافیکی افزود: تا این لحظه ۱۸۰ مورد حادثه توسط همکاران ما ثبت شده است که نتیجه این حوادث ۷۰۱ مورد آسیب دیده بود.

وی ادامه داد: از این تعداد آسیب دیده ۱۴۶ نفر به مراکز درمانی و مراکزی که نیاز بود، انتقال داده شدند و ۶۷ نفر هم سرپایی مداوا شدند.

کریمی تصرح کرد: ما از آغاز طرح ملّی نوروزی هلال احمر تا به حال ۱۹۵ مورد اسکان اضطراری در سطح استان اصفهان داشتیم که به تمامی آنها با کیفیت خوبی رسیدگی می شود.

این مقام مسئول اعلام داشت: آمار حوادث جاده ای و ترافیکی تا به حال نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد کاهش داشته که مجدداً به کلیه هموطنان توصیه می کنم که با دقّت کافی در جاده رانندگی کنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی توجّه ویژه ای داشته باشند و این تعطیلات را به کام خود و خانواده و سایرین تلخ نکنند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در بخش دیگری از صحبت های خود خاطرنشان کرد: هلال احمر در سطح استان اصفهان ۳۸ پایگاه امداد و نجات بین شهری دارد که این پایگاه ها در کنار ۲ پایگاه کوهستانی، ۱ پایگاه ساحلی در شهرستان چادگان و منطقه سد زاینده رود و پایگاه هوایی آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز در هر ساعت از شبانه روز هستند.

داریوش کریمی در پایان با اشاره به سامانه ۱۱۲ ندای امداد تشریح کرد: توسط سامانه تلفن ۱۱۲ ندای امداد گزارش کلیه حوادث در سطح استان در مرکز کنترل و هماهنگی عملیاتEOC  به طور متمرکز  دریافت می کند که هموطنان و مسافرین ارجمند می توانند در طول ۲۴  ساعت  با این سامانه جهت گزارش وقوع حادثه تماس حاصل نمایند.

telegram

Go to TOP