چاپ این نوشته

ابرهای هلال احمر، همراه سلامتی مسافران نصف جهان

کل اقدامات این تیم ها در بحث ایمنی و سلامتی در حد پیشگیری و راهنمایی و همچنین نکاتی پیرامون بهداشت مواد غذایی در سفر است و سایر اقدامات مربوط به سایر قسمت های هلال احمر و سایر دستگاه های ذیربط می باشد

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در گفتگو با سلامت نا، پیرامون اقدامات صورت گرفته توسط امور جوانان این جمعیت گفت: امسال برنامه ای جالب و جدید برای هموطنان و همشهریان اصفهانی خود داشتیم که حول محور سلامتی مردم و افزایش سطح سلامت عمومی جامعه بود.

حیدرعلی خانبازی افزود: برنامه ای داشتیم تحت عنوان طرح سحاب که در این طرح تعدادی از اعضای جوانِ ما در مناطقی که گردشگران بیشتر هستند مانند میدان امام(ره)، چهل ستون، میدان انقلاب و سایر مراکز دیدنی شهر در تردد هستند.

وی وسیله تردد این جوانان را دوچرخه نام برد و ادامه داد: در طرح سحاب اقداماتی چون کنترل فشار خون و قند خون به سورت رایکان برای مردم عزیز انجام می شود.

خانبازی در تشریح وظایف طرح سحاب هم گفت: اعضاء طرح سحاب علاوه بر اقدامات گفته شده، مشاوره های تغذیه ای و مشاوره ای جهت کنترل فشار خون و سایر مواردی که آن فرد بدان احتیاج دارد را در اختیار سایرین قرار می دهند.

وی افزود: همچنین در مسیریابی و پیدا کردن مسیرها و مراکز دیدنی و تفریحی شهر هم به مسافران عزیز کمک می کنند و آن ها را به بهترین مسیر ممکن هدایت می کنند و همچنین می توانند نقشه های جامع شهری را در اختیار مسافران قرار دهند.

حیدرعلی خانبازی در این باره تشریح کرد: همچنین اطلاعات مسیرهای جاده ای برای مسافرینی که قصد خروج از شهر را دارند، توسط این تیم در اختیار آن ها قرار می گیردو نکاتی مانند برف گیر بودن و یا بارانی و لغزنده بودن جاده ها به آنان گوش زد می شود.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان تصریح کرد: کل اقدامات این تیم ها در بحث ایمنی و سلامتی در حد پیشگیری و راهنمایی و همچنین نکاتی پیرامون بهداشت مواد غذایی در سفر است و سایر اقدامات مربوط به سایر قسمت های هلال احمر و سایر دستگاه های ذیربط می باشد

حیدرعلی خانبازی در پایان در بیان وجه تسمیه طرح “سحاب” عنوان داشت: این تیم مانند ابری هستند که همیشه در حرکت است.

telegram

Go to TOP