چاپ این نوشته
مدیر یک کلینیک سلامت جنسی مطرح کرد

«مدیریت روابط با جنس موافق و مخالف» چالش امروز محصلان کشور

مدیر کلینیک سلامت جنسی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران گفت: امروزه مدیریت روابط محصلان با جنس موافق و مخالف در مدرسه، دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین مسائل و چالش‌های خانواده‌ها با فرزندان و چگونگی ویژگی‌ها و حد و مرز آن است.

به گزارش سلامت نا، امیر مدیر با اشاره به برگزاری همایش جوانان و روابط سالم در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری همایش جوانان و روابط سالم ارتقا سطح سلامت و ارتقاء آگاهی روابط جوانان است.

وی برگزاری همایش “جوانان و روابط سالم” را فرصتی برای ارتقاء فرهنگ، مسائل اجتماعی و توسعه یافتگی جامعه دانست و افزود: هویت یابی جوانان یکی از مسائلی بسیار مهمی است که در نظر داریم در این همایش برای پاسخ به مسائل و مشکلات جوانان راه کار مناسب ارئه شود.

مدیر کلینیک سلامت جنسی مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با تاکید بر اینکه در حال حاضر مهمترین مساله ای که در حوزه جوانان وجود دارد؛ نحوه ارتباط جوانان با خانواده است، عنوان کرد: با توجه به ساختار فرهنگی ما، یکی از مهمترین معضلات خانواده‌ها در رابطه با جوانانشان مدیریت رابطه جوانان با جنس مخالف است که در این زمینه اگر خانواده‌ها توانمند شوند می‌توانند در تربیت فرزندان خود موفق باشند.

وی افزود: امروزه مدیریت روابط محصلان با جنس موافق و مخالف در مدرسه، دبیرستان و دانشگاه یکی از مهمترین مسائل و چالش‌های خانواده‌ها با فرزندان و چگونگی ویژگی‌ها و حد و مرز آن است که خانواده‌ها چه نوع رفتاری را باید در قبال این مسائل داشته باشند.

مدیر کلینیک سلامت جنسی مجتمع دارویی درمانی هلال با اشاره به اینکه سخنرانان همایش “جوانان و روابط سالم” از اساتید و متخصصان این حوزه خواهند بود، تصریح کرد: جمعی از مسئولان جمعیت هلال احمر، مدیر دفتر برنامه ریزی ازدواج، وزارت ورزش کارشناسان و هیات علمی‌های دانشگاه‌ها با تخصص حوزه جوان و رابطه سالم است در رابطه با چالش‌ها و دغدغه‌های حوزه جوانان سخنرانی می‌کنند.

به گزارش هلال احمر، همایش “جوانان و روابط سالم”، با همکاری مجتمع دارویی درمانی هلال احمر، وزارت ورزش و جوانان و سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در تاریخ ۲۹ اردیبهشت در سالن آمفی تاتر مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، برگزار می‌شود.

تسنیم

telegram

Go to TOP